Grafik Tasarım

İsterseniz alışıldık isterseniz de alışılmışın dışında yenilikçi ve yaratıcı tasarımlarımızla ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler. Ürün ambalaj tasarımından kurumsal kimliğinizin yaratılmasına kadar her noktada size destek veren bir reklam ajansıyız.

KURUMSAL KİMLİK

DERGİ TASARIMI

REKLAM/İLAN TASARIMI

KATALOG BROŞÜR

ÜRÜN AMBALAJ

INDOOR-OUTDOOR REKLAM

Web Tasarım

Çağımızın iletişim aracı interneti maksimum faydada kullanmanızı sağlıyoruz. Firmanızı tanıtın, yenilikleri paylaşın ve hatta internet üzerinden ürün satın.

WEB YAZILIM

PROJE GELİŞTİRME

SEO/SEM ÇALIŞMALARI

Prodüksiyon

Nasıl çekeceksiniz? Cep telefonuyla mı? Seneryo hazır mı? Bütçeyi çıkardın mı? Prodüksiyon amirin var mı? Çekim mekanlarını belirledin mi? Özel efektleri kim yapacak? Çaycınız kim? Bunların hepsini biz yaparız (çay hariç)

Hepsinden önce güzel bir fikir bulalım, sonra bu fikri geliştirip hikayeyi oluşturalım, sonra karakterleri ve olay örgüsünü kurup tretman haline getirelim, ardından da.. neyse senaryo hazır.

PROJE BAZLI SAHA ETKİNLİKLERİ

TV DIŞ YAPIMLAR

CASTING

3D ANİMASYON

Fotoğraf ve Video

Fotoğraf sanatçılarımız ve ekipmanlarımız ile profesyonel fotoğraf ve video çekimi bizim için çok kolay.

Doğal ışık istiyorum, geniş plan istiyorum, bir de yönetmen yazan koltuk istiyorum

KONSEPT FOTOĞRAF ÇEKİMİ

MODA VE KATALOG ÇEKİMİ

REKLAM-TANITIM FİLMİ

Mobil Uygulama

Akıllı cep telefonları ve tabletler günlük hayatımızın vazgeçilmezi. Peki neden iş hayatımızda da kullanmıyoruz? Teknolojiyi yakından takip ediyor ve teknoloji üretiyoruz.

IOS/ANDROID UYGULAMA

BİLGİSAYAR YAZILIMLARI

MOBİL ENTEGRASYON

SOSYAL MEDYA

Çağımızın en etkili reklam ve haberleşme yöntemlerinden biri olan sosyal medyayı etkin olarak kullanabiliyor musunuz? Cevabınız hayır ise çözümü basit. Sosyal medya hesaplarınızın oluşturulması ve yönetimi ile markanızı daha tanınır bir hale getirebilir, binlerce lira harcamadan marka ve ürünlerinizin hitap ettiği hedef kitleyi tespit edip üretim ve pazarlama stratejilerinizi planlayabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ

MARKA YÖNETİMİ

HEDEF KİTLE BELİRLEME

MEDYA PLANLAMA VE SATIN ALMA

Yeri gelmişken eğer resimleri word, powerpoint vs. içinde gönderirseniz daha hızlı olarak size geri dönüş sağlayabiliriz. Muhtemelen grafik tasarımcı arkadaşımız yüksek çözünürlüklü halini istemek için sizi arayacaktır. Yine gönderirken boyutunu yarı yarıya düşürmeyi ihmal etmezseniz geri dönüş hızına şaşabilir misin. Sonuç olarak sizin de isteğiniz hızlı dönüşler bu şekilde mailiniz çabuk bir şekilde bize ulaşacaktır da biz kullanmayız orası önemli değil.

Pratik Hızlı Kolay Hazır Web Sitesi
sosyal medya yönetimi dijital pazarlama

Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı No:32
Beykent/İstanbul

0.212.511 02 52

fenomen reklam ajansı copyright